20-0-ra verte meg a mosonszentmiklósi focicsapat a ladamérieket a hétvégén. Valószínű több gól is lett volna, de a bíró a 60. percben lefújta a mérkőzést, mivel a ladamériek közül mindössze 7-en maradtak a pályán. A sorozatosan vereséget szenvedő ladamériek felnőtt csapatában becsületből, utánpótlás gyerekek játszanak a felnőttek helyett, akik közül sokan abbahagyták az edzéseket így a meccseken se vesznek részt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – A bajnok Győr mindkét kapusával hosszabbított
A bajnoki címvédő Győr labdarúgócsapata mindkét kapusa lejáró szerződését meghosszabbította egy évvel. A klub honlapjának beszámolója szerint a tavaly nyáron igazolt Megyeri Balázs és a...






