A Néprajzi Múzeum is csatlakozik a pásztorok és legelők nemzetközi évéhez. A hónapokon át tartó rendezvénysorozat csütörtökön egy francia antropológus előadásával kezdődik a kelet-afrikai nomád közösségekről, majd március 5-én, a Múzeum alapításának 154. évfordulóján egész nap ingyenes programokra várják a látogatókat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






