Januári rezsi-stopot vezet be a kormány. A szélsőséges időjárás miatt megemelkedtek a háztartások fűtésszámlái, ezért a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztás költségeit a kormány átvállalja.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






