Már nem kötelező a forgalmi engedélyt bemutatni tankoláskor, hogy valaki igénybe vegye a védett árat. Éjféltől elsősorban rendszám alapján azonosítják be az autósokat, hogy kiderüljön: ki milyen árra jogosult. A védett árral a hazai autósok havonta több tízezer forintot is spórolhatnak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






