Szombaton tartják a szecesszió világnapi programokat a Városligeti fasori Ráth György villában. Az Iparművészeti Múzeum fesztiválja idén a nőket állítja középpontba, az előadásokon mások mellett Undi Mariska, Zsolnay Júlia és Teréz művészete csakúgy megismerhető, mint a kor nőábrázolása, építészete. A workshopokon díszes mintázatú hűtőmágnest és piperetáskát készíthetnek az érdeklődők, a városi sétákon pedig a századfordulós pesti utcák, házak és történetek kerülnek terítékre.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.24.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Péntek éjfélig meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást, szombattól pedig
harmadfokú riasztás lép életbe az egész országban.
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet...






