A rendkívüli hideg miatt meghosszabbítja a kikapcsolási moratóriumot az MVM. A hónap végéig annak is biztosítják az áram- és gázszolgáltatást, akinek jelentős tartozása van. A Magyar Villamos Művek jelenleg is megerősített készenléti szolgálattal dolgozik. Az energetikai cég közölte: mindent megtesznek, hogy megbízható szolgáltatást nyújtsanak és a téli időjárás a lehető legkevesebb fennakadást okozza. A szerelőcsapatok éjjel-nappal rendelkezésre állnak a hibák gyors elhárítására.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






