Már lehet jegyet váltani a római Trevi-kút megtekintésére. Az olasz főváros egyik legnépszerűbb látványossága hétfőtől lesz fizetős a turistáknak. A két eurós jeggyel a látogatók a Trevi-kút medencéjéig juthatnak el, így a szökőkút széléről dobhatnak aprópénzt a vízbe, ami a legenda szerint lehetővé teszi, hogy visszatérjenek Rómába. Gyerekek és a rómaiak ingyen nézhetik meg a Trevi-kutat, amit éjszaka bárki fizetés nélkül megnézhet közelről is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






