Magyarország csatlakozott az európai áldozatsegítő segélyhívó számhoz, a 116-006-hoz. Bár csökken a bűncselekmények száma, mégis egyre többen fordulnak a hazai áldozatsegítő központokhoz: 2024-ben körülbelül 35 ezer ember kért segítséget, tavaly már 45 ezer. Az áldozatsegítő központokat tíz éve kezdték kiépíteni, és hamarosan teljes lesz a lefedettség az országban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






