Megkezdte az új, teljesen elektromos meghajtású modelljének sorozatgyártását a Mercedes Kecskeméten. A gyártásindító ünnepségen elhangzott, hogy a beruházásoknak köszönhetően évente akár 350 ezer autót is elő tudnak majd állítani a gyárban. A gyár jelenleg 4500 embernek ad munkát, ezzel a térség legnagyobb foglalkoztatója.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






