Vasarely-emlékévet indítottak útjára Pécsen, a művész születésének 120., valamint a munkáit kiállító pécsi múzeum megnyitásának ötvenedik évfordulója alkalmából a magyar kultúra napján. A modern vizuális művészet egyik legnagyobb alkotója előtt tisztelgő programsorozat első kiállítása már látogatható. Áprilisban nyílik az új Vasarely Múzeum és egy teret is elneveznek a képzőművészről.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok
Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők lovas felvonulásával veszi kezdetét a Szent László Napok programsorozata. A látványos menetben mintegy 70 lovas és 150 gyalogos hagyományőrző...






