Elkezdődtek a nyári Erzsébet-táborok

Elkezdődtek a nyári Erzsébet-táborok. Augusztus végéig több mint 40 ezren kapcsolódhatnak ki négy helyszínen. Általános iskolás csoportok, beteg és gyógyuló gyermekek, állami gondoskodásban élő és nevelőszülői hálózatból érkező, valamint tanodás gyerekek, és családok is táborozhatnak Zánkán, Fonyódligeten, Zalaszabaron és a Bács-Kiskun vármegyei Ágota Falván.