A megnövekedett kirándulóforgalom miatt forgalmi korlátozásokra kell számítani a hétvégén, a Normafa környékén. A Hegyvidéki Önkormányzat arra kéri a turistákat, hogy autó helyett a BKK járatait használják. Közölték azt is, hogy az elmúlt időszakban több mint tízezer látogató fordult meg a Normafán, ezalatt 10 baleset történt: 4 könnyű sérüléssel járt, 6 alkalommal azonban mentőt kellett hívni. A balesetek elkerülhetők lettek volna, ha a látogatók betartják a szabályokat és kizárólag a kijelölt területeket használják síelésre és szánkózásra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






