Vízkereszt után országszerte megkezdődik a fenyőfák elszállítása. A szolgáltatók arra kérik a lakosságot, hogy a fákat senki ne dobja az úttestre, a parkokba, zöldterületekre, hanem a hulladékgyűjtő tartályok mellé tegyék. A kidobott fenyőfák elszállítása minden településen ütemezetten történik, a pontos dátumokról a szolgáltatók honlapján lehet tájékozódni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






