Jó tapasztalatokkal zárult a Nébih téli ellenőrzésének újabb köre. Ezúttal élőhal-kereskedőket, forraltbor-árusokat, őstermelőket, vad- és halfeldogozókat, valamint nagyüzemi és kézműves söröket előállító üzemeket vizsgáltak. Egy-egy kirívó esettől eltekintve csak kisebb hiányosságokat találtak. A legsúlyosabb esettel Szabolcsban találkoztak, ahol egy vadhúsfeldolgozó üzemben 3 tonna élelmiszert vontak ki a forgalomból és az üzem működését is felfüggesztették.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






