Japánban huszonegy kiló aranyrudat küldött egy ismeretlen jótevő Oszaka városának, hogy segítse az elöregedett vízvezeték-hálózat felújítását. A több mint egymilliárd forint értékű nemesfém-adományból a legveszélyesebb állapotú szakaszok cseréjét finanszírozza a város. A szigetországban a közművek jelentős része már túllépte a tervezett élettartamát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A szolidaritási hozzájárulás miatt Pintér meghívta a miniszterelnököt
„Újra meghívom miniszterelnök urat és miniszter asszonyt Győrbe” – utalt közösségi oldalán Pintér Bence polgármester Magyar Péter kormányfő mellett Lőrincz Viktória vidék- és településfejlesztési miniszterre....






