Megnövelt kapacitással készül a MÁV-csoport a március 15-i nemzeti ünnepre. Több kocsival közlekednek az Intercityk egyebek közt Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs és Keszthely felé. A közlekedési vállalat azt kéri, hogy az utasok váltsák meg elővételben a menetjegyüket a MÁVPlusz applikáción keresztül, kihasználva a 15 százalékos kedvezményt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
170 ezren még kérhetnek részletfizetést a gépjárműadóra
Több mint 170 ezer üzembentartó még mindig nem rendezte az idei gépjárműadót. Június 30-ig még lehet kérni öthavi pótlékmentes részletfizetést, aki azonban nem fizet...






