Tavaly több mint 360 millió forint bírságot szabott ki a fogyasztóvédelmi hatóság azért, mert fiatalkorúaknak adtak el alkoholt üzletekben, dohányboltokban, fesztiválokon. A csaknem 850 ellenőrzés közül minden negyedik esetben jogsértést állapítottak meg a hatóság munkatársai.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






