Mától kötelező maszkot viselni a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Oktatókórház valamennyi tagkórházában. Az intézkedés így a miskolci intézményeken kívül érvényes a diósgyőri kórház és rendelőintézetben, a mezőkövesdi rehabilitációs központban, valamint a szikszói kórházban is. További korlátozás, hogy a betegeket naponta legfeljebb egy ember látogathatja, és ő is maximum egy órát tartózkodhat a kórteremben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






