A téli madáretetés fontosságára hívják fel a figyelmet az állatvédők. Egészen tavaszig folytatni kell az etetést. A legjobb táplálék a fekete napraforgómag és más olajos magvak, a sótlan cinkegolyó, a háj és az alma. A természetes segítség része a kertben meghagyott avar is, mert alatta rovarok telelnek, amelyek fontos táplálékforrást jelentenek a hideg hónapokban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






