Megdőltek a hidegrekordok péntek reggel Erdélyben. A legalacsonyabb értéket Csíkszeredában mérték, ahol mínusz 11,4 Celsius fok volt, de Maroshévízen és Kézdivásárhelyen is mínusz 10 fok alá süllyedt a hőmérséklet. A meteorológusok adatai alapján nemcsak Erdélyben, hanem Románia többi régiójában is a péntek reggel volt a leghidegebb az idei télen. Az előrejelzés szerint a következő időszakban is marad a fagyos idő a térségben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






