Kihűlt férfi életét mentették meg a Máltai Szeretetszolgálat szociális munkásai. A járdán fekvő hajléktalant takaróba tekerték és fűtött autóba ültették a mentők megérkezéséig. A szervezet kommunikációs vezetője felhívta a figyelmet arra, hogy a vörös kód továbbra is érvényben van, ezért aki bajba jutott embert lát, hívja a 112-es segélyhívót.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






