Az édesanya lett az idei Év szava – közölte a Montágh Testület. Indoklásukban az áll, hogy a szó arra az értékre irányítja a figyelmet, amely köré felépül a család, és amely a gondoskodás, a biztonság és az érzelmi kötődés elsődleges forrása. Hozzátették: az édesanya szó a magyar nyelvben egyedülálló módon egyszerre fejez ki rokoni viszonyt és mély érzelmi tartalmat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






