Az állami erdők a téli időszakban is mindenki előtt nyitva állnak, támogatva az aktív kikapcsolódást és a rekreációt. Magyarország erdőterülete az elmúlt száz évben megduplázódott, a 2019-ben indított országfásítási program keretében pedig már csaknem 200 millió új fát ültettek el országszerte.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...






