Országos közúti ellenőrzést tart a rendőrség hétfőtől. Az egyhetes akcióban elsősorban az ittas és bódult járművezetőket szűrik ki. A cél az alkohol- és drogfogyasztás közúti kockázatainak visszaszorítása, valamint a balesetek megelőzése.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.11.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új kerékpárút épül Bácsán 350 millió forintos uniós támogatásból.
Bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálati irodája az ETO Parkban.
Forgalmi változásokra kell...






