Török együttműködéssel kezdődött szénhidrogén-kutatás a Dunántúlon. Az első szeizmikus méréseket Buzsák környékén végzi a Mol-csoport és a török nemzeti kutatás-termelési cég. A szakemberek azt vizsgálják, hogy a dél-dunántúli területek alatt található-e kiterjedt kőolaj- vagy földgázlelőhely.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






