Folytatja az élelmiszer- és konzerviparhoz kapcsolódó fejlesztéseit a Debreceni Egyetem. A Gyümölcskutató Intézet és a Szabolcsi Alma Centrum után a Zsindelyes Pálinkafőzde egykori gyártóüzeme és telephelye is az egyetem ágazati célkitűzéseit szolgálja a jövőben. A tervek szerint az üzemben alkoholos és alkoholmentes italokat állítanak majd elő a saját tangazdaságaikból származó gyümölcsökből, valamint az élelmiszer- és konzervipari gyártási folyamatok melléktermékeiből.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.05.20.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Tíz InterCity-kocsit bérel a MÁV az osztrák vasúttól a nyári balatoni forgalom idejére - írta Facebook-posztjában Vitézy Dávid.
Márciusban...






