Túlóráznak a hétvégén a MOHU fővárosi dolgozói, mert voltak olyan utcák, ahova a jeges útburkolat vagy a meredek terepviszonyok miatt nem tudtak eljutni a kukásautók. Szombaton és vasárnap több mint ezren dolgoznak majd, hogy pótolják az elmaradásokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






