Vasárnapig jelenthető be a tavaszi fagykár. Az Agrár- és Élelmiszergazdaságért Felelős Minisztérium felhívja a figyelmet arra, hogy akkor is érdemes jelezni a károkat, ha az időjárási adatok azt nem támasztják alá egyértelműen. A jelenleg alkalmazott módszerek ugyanis egyes térségekben nem mindig tükrözték pontosan a hőmérsékletet. Az is fontos, hogy a növénykultúrákban a tavaszi fagyok okozta károsodást jelentsék be a gazdák a Magyar Államkincstár elektronikus felületén.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A szabadhegyi dugók miatt fejlesztik ezt a csomópontot
Megkezdődtek ma a Fehérvári út és a Zöld utca kereszteződésének fejlesztéséhez kapcsolódó kivitelezési munkák. A beruházás célja, hogy több autó haladhasson át egyszerre a...






