Visszavonták a hideg időjárás miatt kiadott vörös kódot. Az intézkedést január elején vezették be, a szociális intézményeknek kötelességük volt befogadni az időjárás miatt bajba jutottakat. Az érintett időszakban minden korábbinál több bejelentés érkezett a hajléktalan diszpécserszolgálathoz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






