Ismét a vízfogyasztást népszerűsíti a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ. Március közepén 16. alkalommal rendezik meg a HAPPY-hetet, amelyen az ország óvodáiban és iskoláiban a vízivás fontosságára és a cukros üdítők mellőzésére hívják fel a figyelmet. Idén újabb játékos feladatokkal szemléltetik, hogy a tiszta víz a leghatékonyabb eszköz a gyermekkori elhízás elleni küzdelemben. A programra március 10-ig jelentkezhetnek az oktatási intézmények.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






