Tízmilliárdos beruházással 230 munkahelyet hoz létre egy német autóipari beszállító Debrecenben. A vállalat a BMW-nek gyártja a legmodernebb első és hátsó tengelyeket. A legkorszerűbb gépekkel fognak termelni, és kizárólag zöld energiát vesznek majd igénybe a működéshez.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






