Ingyenes egészségnapot szervez február 7-én az Óbudai Társaskör az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház Diabetológia Szakrendelésének orvosaival és az Örkény Színház művészeivel közösen. Az Édes élet cukor nélkül elnevezésű rendezvény célja a diabétesz-edukáció és a kulturális élmény összekapcsolása. A 10-től 18 óráig tartó programsorozaton a kórház diabetológiai szakrendelésének orvosai, dietetikusai és asszisztensei tartanak közérthető előadásokat a diétáról, a fizikai aktivitásról és a legmodernebb kezelési lehetőségekről. A nap folyamán összesen tizennégy előadás hangzik el.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






