A haszonállatok világnapja alkalmából egy ember nagyságú, rózsaszín tojótyúk lepte meg a győrieket a belvárosban. A kampánynak az volt a célja, hogy felhívja a figyelme a ketrecben tartott állatok sanyarú sorsára, és a tojáskódok jelentőségét is megismerhették a járókelők.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






