Csak egy sajnálatos sérülés miatt maradt el a csata a felvidéki és a mosonmagyaróvári erős ember csapat között a budapesti versenyen. A Scitec Team Challenge sorozat fővárosi állomásán Vinkler Ádám a keretcipelésnél ugyan komoly bajba került, de a harcot nem adta fel, így nagy kűzelemben Németh Róberttel együtt befutottak a második helyre.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hat vármegyében lesz szúnyogirtás ezen a héten
A héten Baranya, Békés, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest vármegyében lesz biológiai lárvagyérítés.
A katasztrófavédelem közölte, hogy a szúnyogok tenyészőhelyén egy természetes baktérium által termelt...






