Sima győzelmet szerzett a női kézilabda NBI 15. fordulójában a Győri AUDI ETO KC. A zöld fehérek ezúttal idegenbe utaztak, a Szekszárd csapatához.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






