Mosonmagyaróvárra látogatott Kövér László, az országgyűlés elnöke. A baráti hangvételű összejövetelen a politikus elmondta: ?Az elmúlt 4 évben a szakadék széléről sikerült visszahozni az országot. A munka azonban még nem ért véget! Sok még a teendő, de már van mire építeni.?
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
400-ik tanévére készül szeptemberben a győri bencés közösség
Magyarország egyik legkülönlegesebb barokk épületegyüttesében, ahol a több mint 400 éves győri bencés gimnázium története, a közösségi emlékezet és a gyűjtés szenvedélye találkozik, egyedülálló...






