A térfigyelő kamerarendszerekről tartottak konferenciát Győrben. A fórumot szervező Vagyonvédelmi Vezetők Klubja pozitív példákon keresztül mutatta be a megye polgármestereinek és a meghívott vendégeknek a kamerák telepítésének fontosságát. Horváth Csaba, győri rendőrkapitány Híradónknak elmondta, a kamerák a megyeszékhelyen is többször segítették már az egyenruhások munkáját.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






