A sör, a zene és a jó hangulat jellemezte azt a fesztivált, amit most rendeztek meg először Tatán az Öreg-Tó partján. A háromnapos mulatság utolsó napján tartották a Magyar Dal napját, ahol csak magyar előadók léptek fel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






