Az 1956-os Melbourne-i olimpia pillanataiból nyílt kiállítás a győri Városi Könyvtár Galériájában. Murányi Károly győri gyűjtő évtizedek óta kutatja az olimpiák történeteit. Fényképekkel, újságcikkekkel és számtalan legenda aláírásával találkozhatnak az érdeklődők a tárlaton.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






