A győri sprinterek vitték a prímet Szegeden, a kajakosok és kenusok számára rendezett első olimpiai válogatón. A 200 méteres távon diadalmaskodó Douchev-Janics Natasa akár már most csütörtökön kivívhatja az olimpiai részvételt, míg a verseny meglepetés embere, Horváth Bence kvótát szerezhet. Férfi kajakosunk nemcsak egyéniben, Szomolányi Mátéval párosban is nyert, méghozzá az aktuális világbajnok Tótka-Molnár páros előtt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






