Bajnoki címet szerzett a Gyirmót FC Győr labdarúgó csapata, miután a hétvégén 3-1-re nyert az SVSE otthonában, ezzel három fordulóval a zárás előtt behozhatatlan előnyre tett szert riválisaival szemben. Az együttes 1993-as alapítása legnagyobb sikerét érte el, hiszen ősztől a 12 csapatos NB I-ben folytathatja a küzdelmet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






