Tizenharmadik beszélgetéséhez érkezett Simon Róbert Balázs. Győr alpolgármestere szabadhegyi beszélgetések sorozatába hív olyan vendégeket, akiknek pályája példaértékű. A politikus beszélgetőpartnere ezúttal Kovács István olimpiai bajnok ökölvívó volt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Indul a melegködös szúnyoggyérítés Győrben
A biológiai beavatkozásokat követően, illetve azokkal párhuzamosan a Győr-Szol Zrt. megbízásából megkezdődik a földi kémiai szúnyoggyérítés is Győrben. Az elmúlt időszakban a meleg időjárásnak köszönhetően...






