Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Kedden (márc.27.) este 18 órától a győri József Attila Művelődési Házban tartják a Szabadhegyi Találkozások rendezvénysorozat következő részét. Ez alkalommal Kovács „Koko” István olimpiai- és világbajnok ökölvívó lesz a vendég, a programról az est házigazdája: Simon Róbert Balázs, alpolgármester beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






