A győri férfi által használt autón egy 2001. februárjában forgalomból kivont Trabant rendszáma volt. Az ellenőrzés alá vont járművet 2012. októberében szintén kivonták a forgalomból. A győri férfi ellen egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Győri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






