A beruházás teljes összege mintegy 9,5 milliárd forint, amelyhez Győr 3 milliárd Ft összegű önrészt biztosít. A sashegyi regionális hulladékkezelő központ, a hulladékudvarok és a hulladékgyűjtő szigetek megépítésével nagy lépést tett a korszerű hulladékgazdálkodás megvalósítása érdekében.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






