Győr egyik nagyáruházába ment be a két huszonéves férfi 2013. augusztus 21-én délután. Bevásárlásukat követően a kosarukba pakolt élelmiszereket a kasszánál kifizették, ezt követően, távozni készültek az üzletből. A biztonsági szolgálat munkatársai tartóztatták fel őket a járőrök kiérkezéséig. A prágai R. Otakar és D. Josef ruházatának átvizsgálásakor, egy speciálisan kialakított táskából számítógépes játékok kerültek elő. A két férfi a rendőrségen részletes, beismerő vallomást tett. Ellenük lopás vétség megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Győri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
Hatályba lépett a médiatörvény módosítása, amelynek értelmében szombattól megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása. Az átmeneti működésről a közmédiáért felelős miniszteri biztos gondoskodik az új...






