Mintegy 170 középiskolás mozgott a 17. Győri Staféta emlékfutáson a győri Bem téren. A versenyt szervező Magyar Nemzetőrség Győr – Moson – Sopron megyei szövetségének célja, hogy az ifjúság bevonásával ilyen módon, közösen emlékezzenek meg a magyar nemzet hőseire, különösen a két világháború vitézeire és katonáira, valamint az 1956-os forradalom 63. évfordulójára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Eljött ez is: szombattól III. fokú hőségriasztást adnak ki
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve 2026. június 20-tól (szombat 0:00 órától) június...





