Összeütközött egy személyautó és egy Veszprém és Győr között közlekedő vonat Écs közelében, a Tó úton. A helyszínre riasztott pannonhalmi és győri hivatásos tűzoltók átvizsgálták a szerelvényt. Az utasokat pótló buszokkal fogják szállítani a helyszínelés és a műszaki mentés befejezéséig.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.26.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Forgalomkorlátozásokra kell készülniük az M19-es autóúton közlekedőknek.
Jelentős forgalomkorlátozásra kell készülni Győrben is: július hatodikától, hétfőtől lezárják a Zrínyi...






