Szennyvíziszap került az útra egy teherautóból Mosonmagyaróváron. A kocsi a szennyvíztelepről indult el, ám amikor rá akart fordulni a főútra, a rakomány egy része kiömlött, valószínűleg műszaki hiba miatt. Többen azt nem értik a városban, a szállítást miért nem zárt járműben oldja meg az üzemeltető, hiszen így nem csak a hasonló eseteket lehetne elkerülni, hanem a szagokat is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






