Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A Győri Közgyűlés idén három személynek adományoz SZENT LÁSZLÓ érmet. A rangos elismerést Dr. Koppány Attila, a győri Széchenyi István Egyetem egyetemi tanára, egykori rektorhelyettese, Kulcsár Béla igazságügyi szakértő, és Rupnik Károly színművész veheti át június 27-én. A díjak adományozásáról a Győri Közgyűlés május 25-ei ülésén döntött.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






